طراحی دکوراسیون داخلی

برقراری دکوراسیون در فضایی محدود، از جمله چالش هایی ست که در طراحی دکوراسیوان داخلی هر بخش نمود خواهد یافت. نکته ی قابل توجه این جاست که پیروی از الگوها و قواعد کوچک می تواند به برطرف نمودن این مشکل بیانجامد. بهره گیری از دکوراسیون های تلفیقی، طراحی های مینیمال و هم استفاده درست و جای گذاری به جای ادوات می تواند با صرف هزینه های نه چندان زیاد، این خلا را پوشش دهد.

دکوراسیون داخلی آپارتمان

طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه و تقسيم بندی و چيدمان فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح كف، سقف و ديوار، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبایی و كار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش ، راندمان در فضاهای اداری و شرکت ها ، اثر بخشی مثبت در فضاهای تجاری بسيار آشکار و لازم به نظر می رسد. زيبايی، طراحی مدرن و در نظر گرفتن استانداردهای تاثير عمده ای بر زیبایی و آرامش آپارتمان دارند. گروه معماری فلات همیشه کار خود را با آنالیز کردن دقیق فضای آپارتمان شروع می کنند ، مواردی مانند اندازه،شکل و کاربری فضا ، معمولا از همان ابتدا طراحی مورد توجه قرار می گیرد. طراحان همچنین قبل از انتخاب رنگ ،پارچه و وسایل ،توجه ویژه ای به ویژگی های معماری فضا از قبیل در و پنجره ها ، شومینه و گچبری و ... دارند.

دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا معمولا پر هزینه می باشد زیرا در ابعاد وسیع و با امکانات تفریحی زیادی تعریف می شود. وجود فضاهای گسترده در ویلاها باعث می شود تا در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا بتوان از ایده های متنوع بسیاری استفاده برد اما از یاد نبرید که ایجاد هارمونی مناسب در میان ایده های مختلف به کار رفته در دکوراسیون داخلی ویلا بسیار مهم است و نقش زیادی بازی می کند. از جمله مهمترین نکاتی که در طراحی ویلاهای متفاوت ، به آن اهمیت بسیاری داده می شود استفاده از تکنیک های مختلف برای ایجاد محیط آرامش بخش با امکانات رفاهی زیاد است که همین امر هزینه های داشتن دکوراسیون داخلی ویلا با سبک های جدید و روز دنیا را افزایش می دهد. برای داشتن دکوراسیون داخلی ویلای مدرن و شیک باید به معماری داخلی ویلا نیز توجه فراوانی نمود ویلا ها به طور کلی از پتانسیل بیشتری برای تغییرات در معماری داخلی خود بهره می برند که همین امر یکی از امتیازات بسیار مناسب برای داشتن دکوراسیون داخلی موفق و مدرن به شمار می آید.


دکوراسیون داخلی هال و پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی را می توان ویترین طراحی دکوراسیون داخلی منزل دانست . طراحی دکوراسیون پذیرایی در خانه های ایرانی همیشه با وسواس صورت می گیرد. یکی از دلایل وسواس بیش از حد برای طراحی دکوراسیون پذیرایی نقش پررنگ و کلیدی اتاق پذیرایی و طراحی مبلمان در نما و ارزش دکوراسیون داخلی منزل است طراحی دکوراسیون پذیرایی در خانه های معمولی و متوسط باید به گونه ای صورت گیرد تا با هزینه های نه چندان زیاد بتوان دکوراسیونی در خور میهمانانتان طراحی شود.طراحی مبلمان ، طراحی ناهار خوری نقش مهمی در معرفی دکوراسیون آپارتمان دارد زیرا میزبان بسیاری از مهمانی ها و افراد مختلف با نگرش های متفاوت است که ممکن است بر اساس ظاهر دکوراسیون اتاق پذیرایی ، درمورد دکوراسیون کلی منزل ما و نیز شخصیت خانواده ما قضاوت کنند. گروه معماری فلات برای ایجاد دکوراسیون داخلی هال و پذیرایی مدرن و متفاوت در کنار شما هستند.


دکوراسیون داخلی آشپزخانه


طاقچه، طبقات چوبی و سنگی از دیر باز درهمه مکان ها نمود داشته است. همیشه برای نگهداری وسایل و گذاشتن اشیای تزئینی لزوم این بخش در همه مکان ها و در همه زمان ها احساس می شده است. بتدریج با پیشرفته شدن سطح زندگی و دستیابی به مصالح ساختمانی جدید طاقچه ها به کمدها، بوفه ها و کابینت ها تبدیل شدند و مسئله اتنخاب مواد اولیه، مورد توجه بیشتری قرار گرفت کم کم با مواجه با محدودیت منابع و قیمت بالا و سنگین چوب های خام تولید شده ، صنایع چوبی پیشرفت کرد و مصنوعاتی مانند MDF، نئوپان و انواع پانل ها با روکش طبیعی و مصنوعی جای خود را در این میان باز کرد.امروزه طراحی داخلی آشپزخانه و بحث چیدمان و دکوراسیون داخلی یکی از مهمترین بخش های مورد توجه در ساختمان ها بشمار می رود طراحی آشپزخانه می تواند قلب دکوراسیون داخلی خانه باشد .ضمنا کلیه طراحی ها با تبعیت از مثلث کار,که در واقع مثلث فرضی است بین یخچال,سینک ظرفشویی,گاز برای استفاده بهینه و آسان انجام می پذیرد